sprzedaż systemów łączności oraz ochraniaczy słuchu

Dystrybucja

prezentacja produktów z zakresu systemów łączności i ochrony słuchu

Prezentacja i szkolenie

konfiguracja systemów łączności

Konfiguracja

programowanie i serwis urządzeń

Programowanie i serwis

O nas

Firma MRUK Electronics powstała w 2002 roku i od tego czasu działa w zakresie sprzętu ochrony indywidualnej głowy, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony słuchu w połączeniu z komunikacją. Jesteśmy specjalistami w temacie łączności w warunkach zagrożenia hałasem.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość tematu pozwala nam na profesjonalną sprzedaż, ale przede wszystkim na w pełni wykwalifikowaną obsługę posprzedażową urządzeń radiotelekomunikacyjnych.

Wachlarz świadczonych usług obejmuje:

– prezentacje oraz szkolenia w zakresie produktów, urządzeń i systemów radiotelekomunikacyjnych z możliwością ich testowania w warunkach pracy;

– konfiguracja – wdrażanie produktów 3M / PELTOR do rozwiązań na bazie systemów łączności już istniejących jak KENWOOD, INTEK oraz innych producentów;

– programowanie – wdrażanie sprzętu, jego adaptacja oraz serwisowanie.

Dzięki naszej fachowej wiedzy, w pełni profesjonalnie podchodzimy do tematu oraz dbamy o interesy Klienta. Nadrzędnym celem naszej firmy jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia z naszej pracy.

Współpracujemy z Klientami z takich sektorów jak: górnictwo, hutnictwo, wojsko, policja, lotnictwo, automotiv, motosport.

Bardzo dobra współpraca w czasie wdrażania oraz użytkowania nowych systemów została doceniona licznymi referencjami od obsługiwanych Klientów.